Skip to content
 

Synes du det er viktig med Barnas Åpent Hus hver søndag?

Vi trenger deg!
Barnas Åpent Hus – et av menighetens viktigste fellesskap – trenger flere ledere etter nyttår. Tre team bestående av tre personer rullerer på ansvaret og gjennomfører 5-6 samlinger hvert semester. Vi bruker et godt og gjennomarbeidet «ferdig opplegg» (Sprell Levende) fra Søndagsskolen, så man får god hjelp til forberedelser og gjennomføring.
Til BÅH kommer det herlige, nysgjerrige, forventningsfulle barn i alderen 3-9 år hver søndag. Vi deler som regel barna i to grupper etter alder, og som leder får du bidra til at de blir bedre kjent med Jesus og med hverandre.
Vi er helt avhengige av å få flere ledere for å tilby BÅH hver søndag, så ta kontakt med Jens hvis du ønsker å bli med eller har spørsmål til denne viktige tjenesten!